Aktualności

Za nami kolejny rok szkolny

W piątek 26 czerwca 2020 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 oraz pożegnanie absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia w Sierakowicach. W tym roku ze względu na sytuację związaną z epidemią COVID- 19 wręczenie  świadectw odbyło się na sali gimnastycznej, a uczniowie odbierali świadectwa podzieleni na oddziały. Niezbędna była też dezynfekcja rąk oraz maseczka zakrywająca nos i usta.

Pani dyrektor Krystyna Formela serdecznie witała każdą z  klas wraz z wychowawcą, a następnie dokonała podsumowania mijającego roku szkolnego. Był to bardzo trudny rok ze względu na sytuację epidemiologiczną – podkreśliła Pani dyrektor. Następnie zostały wręczone świadectwa uczniom wyróżniającym się w nauce oraz frekwencji.

Następnie pani dyrektor skierowała ciepłe słowa do tegorocznych absolwentów. Udzieliła im kilku cennych rad i  życzyła wielu sukcesów zarówno w pracy zawodowej, jak i w dalszej nauce. Na koniec pani dyrektor Krystyna Formela wręczyła puchar dyrektora szkoły najlepszej klasie minionego roku szkolnego. Tym razem trofeum otrzymali uczniowie klasy II A Branżowej Szkoły I stopnia.                     

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!